Єрківський ЗДО ”Колосок”, Єрки
Черкаська область, Звенигородський район

Матеріально - технічне забезпечення

Матеріально-технічна база:

Групові кімнати                    – 5

Кабінет директора            – 1

Методичний кабінет          – 1

Музична зала                            – 1

Фізична зала                              - 1

Кабінет сетри медичної        – 1

Кабінет завгоспа                 – 1

Харчоблок                         – 1

Пральня                            – 1

Котельня                         – 1

Складські приміщення

Матеріально — технічне забезпечення Єрківського ЗДО

(ясла-садок) "Колосок"

Площа земельної ділянки — 0,4га . Територія має огорожу по всьому периметру.

На території закладу дошкільної освіти «Колосок» розташовані клумби, газони, насаджено дерева та кущі.

Щороку поновлюються малі ігрові форми, пісочниці з накриттям на груповому  майданчику, які утримуються в належному стані, пофарбовані в яскраві кольори, надійно закріплені.

Озелененню дошкільного закладу приділяється велика увага. Досаджуються нові дерева та кущі, висаджуються квіти на квітнику, по периметру будівлі та на ігрових майданчиках. Кожна  група має ігровий майданчик, та спортивний майданчик, який оснащений  спортивним обладнанням На початку навчального року все ігрове обладнання майданчиків випробується на міцність, що фіксується актами.

Будівля дошкільного закладу побудована за типовим проектом, дво поверхова  будівля загальної площі   600  м кв. 

В закладі дошкільної освіти є -харчоблок,  кабінет директора, кабінет медичної сестри,кабінет завгоспа,пральння,музичний зал ,зал фізичного виховання.

Будівля дошкільного навчального закладу, територія відповідає Санітарному регламенту для дошкільних навчальних закладів та утримуються в належному стані.  

Приміщення харчоблоку Єрківськогокого ЗДО відповідає вимогам «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів » , затвердженому МОЗ України від 24.03.2016 року № 234 : має вихід на вулицю. До складу харчоблоку входять: гарячий цех, приміщення обробки сирої продукції, приміщення для холодильного обладнання, для зберігання продуктів. Харчоблок, допоміжні приміщення, все обладнання відповідають санітарно – гігієнічним вимогам, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах (зі змінами), затвердженої спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 26.02.2013 р.№ 202/165. Гарячий цех оснащено: електричною плитою з духовою (2шт.), жарочною шафою (2 шт.),  електронними  вагами (1шт.) електром'ясорубка (1ш).  Крім того, в ньому встановлено 2 алюмінієві ємкості для миття посуду, умивальник для миття рук. Все обладнання в робочому стані, своєчасно проходить перевірку спеціалістами, ремонт та повірку. Для  первинної обробки овочів виділена окрема частина кухні, відокремлена перегородками.В окремому приміщенні  розташовано 2 холодильники для зберігання продуктів і продовольчої сировини. Все холодильне обладнання промарковане, використовується за призначенням, оснащено термометрами для контролю температурного режиму при зберіганні продуктів харчування. В цьому ж приміщені розташовані стелажі для продуктів.

Харчоблок забезпечено достатньою кількістю кухонного посуду, інвентарю, який промарковано та використовується за призначенням. В 2016 році (за бюджетні кошти)  придбано холодильник, замінені вхідні двері, замінено 3 вікна енергозбережувальне. Всі інженерні системи харчоблоку — каналізаційна, вентиляційна в робочому стані, щорічно та за необхідності проводиться ревізія каналізаційної та вентиляційної систем, про що є запис в Акті готовності ЗДО до роботи в новому навчальному році. Санітарний стан харчоблоку відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Генеральне та щоденне прибирання проводиться за встановленим графіком, з миючими засобами, які внесені до єдиного реєстру МОЗ України та мають позитивний висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України (сертифікати в наявності).

Оформлення групового приміщення,  є педагогічно доцільним, відповідає естетичним та педагогічним вимогам. Групові кімнати, коридои, світлих кольорових відтінків, підібрані декоративні сучасні елементи для оформлення інтер’єру. У   коридорі розташовані стенди, що розкривають напрямки роботи закладу, виставки малюнків, фотовиставки, розміщені інформаційні куточки. До складу групових  кімнат входять: роздягальня, спальна кімната, туалетна кімната. У  групові кімнати (за бюджетні кошти були закуплені нові столи з стільцями, ігрові зони: магазин, лікарня, вітальня)  Меблі як групових, так і спальних кімнат, відповідають фізіологічним особливостям вихованців, ігрові зони обладнані згідно віку дітей та програмових вимог.

 

 

Забезпечення закладу технічними засобами навчання.

Всі технічні засоби знаходяться у вільному доступі для педагогів та використовуються в роботі з дітьми на 40%, їх застосування роблять процес пізнання цікавим, творчим, яскравим як для дітей, так і для педагогів.

Комп’ютер і ноутбук дошкільного закладу підключені до системи Інтернет.

Комп’ютер           -     2

Ноутбук                -     2

Магнітофон          -     2

Мультимедійна    -     1

Система 

Відеопроектор    -      1

Акустична система  - 1

 

 

Для проведення роботи з дітьми широко використовуються технічні засоби: акустична система, мікрофон, магнітофони,  відеопроектор, мультимедійна дошка.

Згідно типового проекту ЗДО, до складу групових приміщень входять приймальні кімнати з індивідуальними шафами для одягу дітей та полицями для взуття; ігрова кімнати з набором меблів, та осередками предметного розвивально – ігрового середовища, спальні та санітарно-побутові приміщення. Всі приміщення групової  кімнати  в повній мірі відповідають санітарним, педагогічним, естетичним вимогам.  Групове приміщення обладнано ростовими меблями, сантехнікою, незабороненим технічним обладнанням, а також наочно-дидактичними посібниками, художньою літературою,  іграшками, тощо.

 Забезпечення дошкільного закладу сучасними навчально-наочними посібниками та іграшками здійснюється відповідно до Примірного переліку ігрового та навчально — дидактичного обладнання для ЗДО.

Педагогічний колектив закладу працює над подальшим вдосконаленням навчально-матеріального забезпечення ЗДО. Особливий акцент при цьому зроблений на забезпечення індивідуально-особистісного зростання кожної дитини через індивідуалізацію та диференціацію навчального матеріалу. Для створення оптимального розвивального простору педагогічні працівники підібрали різне обладнання, продумали його оптимальне розміщення та кількість. Ігрові осередки займають центральне місце у групових приміщеннях.

Функціонування бібліотечного осередку спрямоване на роботу дітей з книгою, в ньому знаходяться полички з книгами, ілюстрації.

Забезпеченість рекомендованими навчальними посібниками, іграшками, наочністю та дидактичним матеріалом у повному обсязі.

Логін: *

Пароль: *